7 ایده جذاب برای دیوار بین کابینت های آشپزخانه

7 ایده جذاب برای دیوار بین کابینت های آشپزخانه

دیوار بین کابینت آشپزخانه، ناحیه ای است که به طور ویژه مستعد کثیف شدن می باشد. بنابراین، محافظت از آن در برابر آب یا دماهای بالا بسیار حائز اهمیت است. حال سوال این است که چگونه فضای بین کابینت های آشپزخانه را به گونه ای تکمیل کنیم که علاوه بر داشتن خواص ذکر شده، از نظر بصری نیز با کابینت ها و دیگر دکوراسیون های آشپزخانه مطابقت داشته باشد؟

یک دهه پیش، پاسخ به این سوال ساده و صریح بود – کاشی. امروزه، گزینه های بسیار متنوعی در اختیار داریم. شما می توانید از متریال هایی مانند ورق های لمینت، شیشه، سنگ، استیل، کاغذ دیواری، رنگ تزئینی یا همان کاشی سرامیکی که پیش تر ذکر شد، اما با شکل ها و بافت های کاملاً جدید، انتخاب کنید.

1. رنگ مقاوم

یکی از محبوب ترین راه حل های امروزی برای فضای بین کابینت ها، رنگ آمیزی این ناحیه با رنگ های مخصوص و مقاوم مناسب آشپزخانه است. این رنگ در برابر رطوبت و شستشوی مکرر مقاوم بوده و به راحتی در طیف گسترده ای از رنگ ها در تمامی فروشگاه های رنگ و ابزار قابل تهیه است. همچنین، استفاده از رنگ های ساختاری برای دیوار بین کابینت قادر است ناهمواری های جزئی دیوار را به صورت بصری پنهان کنند، رو به افزایش است.

رنگ آمیزی دیوار بین کابینتی

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

سبد خرید