کامل ترین راهنمای انتخاب کاشی بین کابینتی برای کابینت سفید

ایده های کاشی بین کابینتی برای کابینت سفید

قطعاً ایده های زیادی برای طراحی کاشی بین کابینتی آشپزخانه برای کابینت های سفید وجود دارد. ترکیب کابینت های سفید با کاشی بین کابینتی با متریال یا رنگ متضاد، نمایی زیبا با بافتی جذاب ایجاد می کند. چون فضای بین کابینت های آشپزخانه محدود است، تعویض آن در آینده و بدون نیاز به بازسازی کل آشپزخانه، از نظر هزینه ممکن است برای شما سنگین باشد؛ پس این امکان را به شما می دهد تا با رنگ، طرح و بافت آن به راحتی بازی کنید. با الهام گرفتن از این ایده های کاشی بین کابینتی برای کابینت سفید با متریال، رنگ، طرح و پرداخت های متنوع، به کابینت های سفید آشپزخانه خود جلوه ای زیبا و کاربردی ببخشید.

16 ایده برای کاشی بین کابینتی مناسب برای کابینت های سفید 

کابینت های سفید آشپزخانه، به عنوان عنصری کلاسیک و باوقار، همچنان محبوبیت خود را حفظ کرده اند. انتخاب ها برای تکمیل این کابینت ها تقریباً بی انتهاست. از موزاییک های ظریف مرمری گرفته تا سنگ مشکی نمایشی و کاشی های ساب وی سفید سنتی؛ این کاشی ها می تواند سبک شما را به نمایش بگذارد و طراحی آشپزخانه شما را ارتقا دهد. فرقی نمی کند به دنبال بازسازی یا ایده های دیگر برای کابینت های سفید موجود خود باشید، این کاشی ها آشپزخانه شما را با رنگ، شکل و سبک بیشتری زیبا می کنند. بهترین ایده های ما را برای کاشی بین کابینتی های سفید در ادامه مشاهده کنید و برای استفاده از آنها در آشپزخانه خود الهام بگیرید.

کاشی بین کابینتی سفید و طوسی

کاشی بین کابینتی آشپزخانه با طرح و رنگ هندسی طوسی و سفید، رگه‌های خاکستری موجود در پیشخوان‌های سنگ مرمر سفید را تکمیل می‌کند. استفاده از چوب برای تزئین قسمت فوقانی کابینت‌ها و دستگیره‌های کشوها و کابینت‌ها با جنس چرم، گرما را به آشپزخانه سفید القا می‌کند. به کار بردن درب‌های شیشه‌ای در برخی از کابینت‌ها، جلوه‌ای زیبا به ظروف و وسایل شیشه‌ای رنگی می‌بخشد.

کاشی بین کابینتی سفید و طوسی

کاشی بین کابینتی سفید و سیاه

در این فضای خنثی، خطوط افقی به طور مداوم تکرار می شوند، جایی که کاشی های بین کابینت های آشپزخانه سفید از روی پیشخوان تا سقف امتداد یافته است و تکرار می شوند؛ کاشی های سفید مرمری کوچک که به صورت افقی به کار رفته اند، خطوط کانترهای سیاه و قفسه های باز را دنبال می کنند و حاشیه سیاه پنجره باعث ایجاد نمای چشمگیر شده و توجه را به منظره بیرون جلب می کند.

بک اسپلش سفید و سیاه

کاشی بین کابینتی برای اشپز خانه هایی با سبک روستیک

در این آشپزخانه، تیرهای سقف از چوب بازسازی‌شده و یک هواکش اجاق گاز چوبی به گرم کردن فضا کمک می‌کنند. همچنین، بین کابینت های سفید با کاشی‌های براق 4*4 اینچ سفید پوشانده شده است. صفحات پیشخوان مشکی رنگ در امتداد محیط، با صفحه کانتر سفید جزیره آشپزخانه تضاد ایجاد می کند. استفاده از رنگ مشکی در صندلی‌های کانتر، وسایل روشنایی و فرش راهرویی نیز تکرار شده است.

بک اسپلش سبک روستیک

کاشی بین کابینتی مناسب اشپزخانه های کلاسیک

این آشپزخانه با کابینت های سفید کلاسیک و با رنگ های متضاد، برجسته شده است. دستگیره های مشکی کابینت  بافت متضاد و زیبایی را اضافه می کنند و رگه های خاکستری در بین کاشی ها و دوغاب خاکستری در کاشی بین کابینتی آشپزخانه به فضای تمام سفید، رنگ و بافت می بخشند.

کاشی اشپزخانه های کلاسیک

کاشی بین کابینتی موزاییکی داخلی ظریف

این ایده به استفاده از یک تابلوی موزاییکی با طرحی زیبا و ظریف که درون یک قاب سنگی مرمر سفید و جذاب قرار گرفته است، اشاره دارد. کاشی های بین کابینتی با این المان، تجملاتی آرام و ملایم را به آشپزخانه‌ آرامش‌بخش القا می‌کند. طرح موزاییک به لطف داشتن رنگ‌های ملایمی هم‌راستا با سایر اجزای آشپزخانه، از شلوغی فضا جلوگیری می‌کند.

کاشی های موزاییکی داخلی ظریف

کاشی های بین کابینتی الماسی شکل

این آشپزخانه‌ی نو، با تلفیقی هنرمندانه از به‌روزرسانی‌های مدرن و کاشی های بین کابینتی سفید سنتی، فضایی درخشان و شاد را خلق کرده است. کاشی‌های تزئینی به سبک مراکشی، با طرح‌های قهوه‌ای رنگ و مارپیچ، بر روی پیشخوان‌های گرانیتی قهوه‌ای رنگ نصب شده‌اند. رنگ قهوه‌ای به‌صورت هوشمندانه‌ای بر روی دیوارهای بالایی و تزئینات پنجره نیز تکرار شده است تا تضاد بصری با کابینت های سفید، چشم‌نوازی زیبا در کل فضا ایجاد کند.

کاشی های بین کابینتی الماسی شکل

کاشی بین کابینتی با یک گروه رنگی 

نوار کاشی آبی صدفی Chantilly در بین کابینت های سفید، لمسی از رنگ و جذابیت را به فضا می‌بخشد. در این نمونه، از رنگ آبی ملایم استفاده شده است. اما اگر عاشق رنگی هستید که نگرانید کل فضا را تحت تأثیر قرار دهد، استفاده از یک نوار باریک از آن در مقابل پس زمینه سفید، راهی عالی برای گنجاندن زیبایی بیشتر در طراحی آشپزخانه است.

بک اسپلش با یک گروه رنگی

کاشی بین کابینتی شورون 

کاشی‌های شورون با شکل V کشیده خود، به طور طبیعی چشم را در فضا به حرکت در می‌آورند. رگه‌های خاکستری موجود در این کاشی‌های مرمری، بافت بصری زیبایی را به فضا القا می‌کنند. با این حال، استفاده از کاشی‌های شورون با رنگ یکدست نیز می‌تواند عنصری گرافیکی جالبی با رنگ سفید کابینت ها ایجاد کند. برای تأثیرگذاری بیشتر، می‌توانید این کاشی‌ها را با دوغابی متضاد ترکیب کنید.

بک اسپلش شورون

کاشی بین کابینتی پیکت 

ایده کاشی پیکت با الهام از کاشی‌های شش ضلعی کشیده شده است و با حفظ نظم و ترتیب چیدمان کاشی‌های ساب‌وی معمولی، جلوه‌ای بصری منحصربه‌فرد ایجاد می‌کند. کاشی پیکت که شکلی شبیه نرده‌های چوبی حصار دارد، ترند جدیدی در طراحی داخلی است که به نظر می‌رسد ماندگار خواهد بود.

بک اسپلش پیکت

کاشی بین کابینتی خاکستری زرق و برق دار

ترکیب رنگ‌های خاکستری و سفید، به‌طور طبیعی باهم هماهنگ بوده و فضایی زیبا و باوقار ایجاد می‌کنند. عاشقان کاشی‌های پر زرق و برق میتوانند با استفاده از این ایده در آشپزخانه خود، لحظه‌ای نرم و ظریف را به وجود آورده‌اند.

بک اسپلش خاکستری زرق و برق دار

کاشی بین کابینتی سفید براق

در این آشپزخانه‌ی دنج، کاشی های بین کابنیتی از کاشی سفید براق، از سطح روی پیشخوان‌های قصابی تا قرنیز امتداد یافته است. در حالی که اجاق گاز و سینک نیز به رنگ سفید براق هستند، کابینت‌ها، هواکش اجاق گاز با رنگ ملات گرم، فضایی ملایم را به وجود آورده‌اند. کاشی‌های مربع‌شکل، حس و حالی قدیمی به فضا بخشیده‌اند که با سایر عناصر آشپزخانه، از جمله دستگیره‌های  روی کشوها هماهنگ است.

بک اسپلش سفید براق

کاشی بین کابینتی با رنگ های پاستیلی براق 

ترکیب سفید با تقریباً هر رنگی زیبا به نظر می‌رسد، اما درخشش ملایمی که کاشی‌های آبی آسمانی شفاف در این آشپزخانه ایجاد می‌کنند، واقعاً دلنشین است. این درخشش، ناشی از بازتاب نور بر روی این کاشی‌های آبی رنگ است. اگر می‌خواهید رنگ را در آشپزخانه خود بگنجانید اما همچنان فضایی آرامش‌بخش حفظ کنید، استفاده از کاشی‌های براق با رنگ پاستلی، راهی ایده‌آل است.

بک اسپلش پاستیلی

کاشی بین کابینتی شش ضلعی کلاسیک 

شکل شش ضلعی، یکی از اشکال کلاسیک است که همچنان بسیار مورد توجه قرار دارد. کاشی‌ شش ضلعی سفید که در اینجا نشان داده شده است، با رگه‌های خاکستری و قهوه‌ای سوخته، ظاهری شیک و در عین حال سرزنده در بین کابینت های سفید دارد. این رگه‌ها حس فوق‌العاده‌ای از حرکت را در فضا ایجاد می‌کنند.

بک اسپلش شش ضلعی کلاسیک 

کاشی بین کابینتی دال سنگی با طرح سنگ مرمر

برای دستیابی به نمای محبوب اسلب، که حس استفاده از یک تکه سنگ مرمر یا گرانیت را القا می‌کند، می‌توانید از سنگ‌های بزرگ یا کاشی‌هایی با طرح سنگ مانند این کاشی مرمر تراش‌خورده‌ی در ابعاد ۱۲*۲۴ اینچ استفاده کنید. کاشی‌های بزرگ به دلیل داشتن خطوط دوغاب کمتر، به شما این امکان را می‌دهند تا نمای اسلب را با هزینه‌ای بسیار کمتر به دست آورید.
کاشی‌های مرمر با ابعاد بزرگ، جلوه‌ای لوکس به دیوار پشت اجاق گاز شما می‌بخشند، اما اگر به دنبال گزینه‌ای مقرون‌به‌صرفه، بادوام و نگهداری آسان هستید، می‌توانید از کاشی‌های سرامیکی یا چینی با طرح سنگ مرمر استفاده کنید.

کاشی بین کابینتی دال سنگی با طرح سنگ مرمر

کاشی بین کابینتی با تضاد دراماتیک

نصب کاشی های مشکی در کنار کابینت‌های سفید، می‌تواند فضایی کاملاً خاص در آشپزخانه شما ایجاد کند. کاشی‌های سنگ آهکی تراش‌خورده‌ که در این آشپزخانه طراحی‌شده توسط Timber Trails استفاده شده است، به همان اندازه که چشم‌نواز هستند، باکیفیت و ظریف نیز می‌باشند. این امکان وجود دارد که چنین کاشی‌هایی باعث شوند فضا بیش از حد تیره به نظر برسد، اما کابینت‌های سفید به حفظ روشنایی و القای حس دلباز بودن فضا کمک می‌کنند، در عین حال که کاشی‌های تیره، توهم عمق بیشتری را ایجاد می‌کنند.

کاشی بین کابینتی با تضاد دراماتیک

کاشی بین کابینتی ذکااستایلز

کاشی سرامیک دست ساز ذکااستایلز امروزه با توجه به برطرف کردن نیاز کاربری و توجه به زیبایی شناسی، در انواع طرح و سبک های مختلف از کلاسیک تا مدرن و مینیمال تهیه میشود و در کنار کابینت رنگ سفید آشپزخانه شما در رنگ های متنوع میتواند تضاد رنگی و زیبایی بصری دلنشینی ایجاد کند. آشنا شدن با جدیدترین بین کابینتی های آشپزخانه به شما این امکان را میدهد که هنگام انتخاب بین کابینت دچار شک و تردید نشوید و در نهایت بهترین و مناسب ترین گزینه را که متناسب با سبک آشپزخانه خودتان باشد، انتخاب کنید.

 

 

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

سبد خرید