مناسب ترین دستگیره های کابینت سفید+ جدید ترین ایده ها

مناسب ترین دستگیره کابینت سفید

سخت افزار مناسب این قدرت را دارد که هر فضایی را به طور چشمگیری متحول کند، خواه به فکر تعویض دستگیره کابینت های آشپزخانه، کمد پذیرایی یا میز عسلی خود باشید. به طور خاص در آشپزخانه، انتخاب رنگ و سبک یراق آلاتی که به بهترین وجه با فضای شما مطابقت داشته باشد، می تواند دشوار باشد، زیرا باید تعداد زیادی دستگیره و قفل خریداری کنید. کابینت های سفید که امروزه در آشپزخانه ها بسیار محبوب هستند، به این معنی است که دنیایی از گزینه های یراق آلات برای انتخاب وجود دارد. اگر به دنبال طرحی برای تکمیل آشپزخانه سفید خود هستید اما مطمئن نیستید چه سبکی را انتخاب کنید، ذکااستایلز در اینجا برای کمک به شما حضور دارد.

انتخاب دست دستگیره کابینت برای آشپزخانه های سفید نکاتی برای شروع

اول از همه، این نکته را بخاطر بسپارید که همه آشپزخانه های سفید یکسان نیستند. میریام دیلون از شرکت BarnesVanze توصیه می کند: “هنگام انتخاب یراق آلات کابینت برای آشپزخانه های سفید، به تناژ رنگ سفید کابینت ها و کل فضا توجه داشته باشید.” دیلون برای کابینت هایی با تناژ گرم، علاقه مند به یراق آلات با روکش نیکل صیقلی یا برنج آنتیک است، در حالی که برای کابینت هایی با تناژ سردتر، به سمت دستگیره هایی با روکش کروم صیقلی، کروم برس خورده و مشکی تمایل پیدا می کند؛ علاوه بر این، مهم است قبل از شروع فرایند خرید، حس زیبایی شناسی مورد علاقه خود را تعیین کنید. الیویا والر از شرکت Hearth Homes Interiors توضیح می دهد: “برای مثال، اگر سبک خانه مدرن اواسط قرن باشد، ممکن است از یراق آلات مینیمالیستی با روکش ساتین برنجی استفاده کنیم. اگر فضای خانه بیشتر حال و هوای ساحلی داشته باشد، یراق آلات با روکش نیکل صیقلی را در نظر می گیریم، و اگر سبک آن، خانه روستایی یا کلاسیکِ حومه فرانسه باشد، معمولاً به سمت برنج یا برنز آنتیک متمایل می شویم.”
انتخاب یراق‌آلات کابینت عنصری کلیدی است که به مبلمان سبک خاص خود را می‌بخشد. به همین دلیل، تطابق آن‌ها نه تنها از نظر زیبایی‌شناختی بلکه از نظر عملکردی نیز بسیار مهم است.

دستگیره کابینت سبک مدرن

انتخاب دستگیره برای کابینت آشپزخانه سفید با سبک مدرن، امکانات زیادی را در اختیار شما قرار می دهد. انتخاب مناسب دستگیره، امکان شخصی سازی را برای آشپزخانه مدرن شما فراهم می کند و شخصیت خاصی به فضا می بخشد. از جدیدترین روندهای موجود در بازار، می توان به بازگشت قابل توجه نوک مدادی اشاره کرد که به ویژه در آشپزخانه های با طراحی مدرن محبوبیت دارد. دستگیره های طلایی که در اشکال مختلف از جمله دستگیره های میله ای موجود هستند، انتخابی عالی هستند و ظرافت و زیبایی خاصی را به فضای داخلی می بخشند. مشتریان اغلب دستگیره هایی با روکش برنج صیقلی که بسیار بادوام، ظریف  و بدون اثر زرد شدن، هستن و همچنین دستگیره های طلای مات را انتخاب می کنند. همین مورد در مورد یکی دیگر از روکش های محبوب، یعنی مس نیز صدق می کند. دستگیره های مسی با روکش براق یا مات، جایگزین جالبی برای رنگ طلایی هستند و ظاهری مدرن و شیک به آشپزخانه شما می بخشند.

دستگیره کابینت سفید برای سبک صنعتی

در همین حال، در سبک صنعتی که در حال حاضر بسیار محبوب است، رنگ‌های مشکی، خاکستری و سایه‌های مختلف سفید حرف اول را می‌زنند. دستگیره‌های کابینت به سبک لافتی که از فلز ساخته شده و با رنگ پودری مشکی یا ذغالی پوشانده شده‌اند، کاملاً با نمای جلویی کابینت‌های سفید مطابقت دارند. ظاهر خام آن‌ها یادآور فرم‌های کارخانه‌ای است و به آشپزخانه شخصیت و سبک منحصربه‌فردی می‌بخشد؛ با این حال، به خاطر داشته باشید که اعتدال را رعایت کنید، تضاد قوی بین دستگیره‌های مشکی و کابینت‌های سفید، در صورتی که اندازه آن‌ها را به درستی با ابعاد کشوها و نمای کابینت‌ها تنظیم کنید، متمایزتر خواهد شد.

دستگیره مناسب برای کابینت سفید در سبک کلاسیک

در آشپزخانه سفید به سبک کلاسیک یا شِیکر، هماهنگ کردن دستگیره‌ها با شکلی ساده و ظریف بسیار مهم است. مدل‌هایی با روکش کروم، برنج، مشکی ساتن کاملاً چنین سبکی را تکمیل می‌کنند. به خصوص دستگیره‌هایی با شکل غیرمعمول که به طور کلی به آن‌ها «صدفی» گفته می‌شود، بر مهارت سنتی آشپزخانه تأکید می‌کنند. این نوع دستگیره‌ها با خطوط منحنی ملایم، ظاهری کلاسیک و در عین حال زیبا را به همراه دارند که علاوه بر این، دستگیره‌های کابینت طلایی برای آشپزخانه‌های کلاسیک با کانتر تاپ مرمر روشن یا تیره، یک مکمل عالی هستند و با رنگ منحصر به فرد خود بر ظرافت فضای داخلی تأکید می‌کنند. این ترکیب، فضایی مجلل و باشکوه را تداعی می کند.

دستگیره کابینت با روکش لاک

اگر آشپزخانه مدرن سفید شما دارای کابینت‌هایی با روکش لاکی است، راه‌حل عالی استفاده از دستگیره‌های بلند و مشکی است. ظاهر شیک آن‌ها به خوبی سطح براق کابینت‌های آشپزخانه را تکمیل می‌کند. انتخاب شکلی کلاسیک و کشیده برای دستگیره‌ها در اینجا باعث ایجاد تناسب و هماهنگی کل فضا خواهد شد.

دستگیره کابینت با روکش طلایی

یکی دیگر از گزینه‌های باکلاس برای یراق‌آلات کابینت سفید، رنگ‌های طلایی است. افزودن دستگیره‌هایی با روکش طلایی از جنس برنج یا برنج کهنه، باعث می‌شود کابینت‌های سفید لوکس‌تر و جذاب‌تر به نظر برسند. تونالیته‌های غنی طلایی، انتخابی محبوب برای افرادی است که می‌خواهند فضای آشپزخانه خود را ارتقا دهند، زیرا حس تجمل و درخشندگی را به همراه می‌آورد. دستگیره کابینت سفید با روکش طلایی، در برابر کابینت های سفید برجسته می شود، توجه را به خود جلب می کند و زیبایی فضا را افزایش می دهد. ترکیب کابینت های سفید و یراق آلات با روکش طلا، حس وقار و تجمل را القا می کند و باعث می شود آشپزخانه شما هم دعوت کننده و هم مجلل به نظر برسد  و به شما این امکان را می دهد سبکی را انتخاب کنید که با کلیت طراحی شما مطابقت داشته باشد.

دستگیره کابینت با روکش طلایی

دستگیره کابینت مس برس خورده

مس برس خورده یکی از محبوب‌ترین روکش‌ها برای دستگیره کابینت است و دلیل آن هم واضح است: این روکش فوق العاده زیبا است! کابینت‌های آشپزخانه سفید با دستگیره‌های طلایی رنگ با روکش مس برس خورده، ترکیبی خیره کننده ایجاد می‌کنند. وقتی این دستگیره‌های طلایی رنگ با کابینت‌های سفید ترکیب می‌شوند، ظاهری فوق‌العاده شیک پیدا می‌کنند.

دستگیره کابینت با روکش نقره ای

کابینت‌های سفید، در هر سبکی از آشپزخانه، نمادِ سبک کلاسیک هستند. با در نظر گرفتن انتخاب یراق آلات برای تکمیل کابینت‌های سفید، گزینه‌های با روکش نقره‌ای انتخابی هستند که هیچ گاه از مد نمی افتند. دستگیره ها با روکش نقره ای، مانند نیکل ساتن یا کروم، ظاهری براق و مدرن به کابینت‌های سفید می‌بخشد. تناژهای سرد نقره‌ای، به طور کامل، سفیدی بی‌عیب و نقص کابینت‌ها را تکمیل می‌کند و ظاهری تمیز و پیچیده خلق می‌کند. همانطور که گفته شد، کابینت‌های سفید با یراق آلات نقره‌ای انتخابی کلاسیک و همیشگی هستند. هر نوع سخت افزاری با روکش نقره ای، از دستگیره‌های میله‌ای مدرن گرفته تا دستگیره‌های سنتی، جلوه‌ی آشپزخانه‌ی شما را ارتقا می‌بخشد.

دستگیره کابینت با روکش نقره ای

دستگیره کابینت با روکش مشکی مات

حالا بیایید در مورد تضاد چشمگیر دستگیره هایی با روکش مشکی مات در برابر کابینت های سفید صحبت کنیم. این انتخاب جسورانه می تواند جلوه ای مدرن و پیچیده به آشپزخانه یا حمام شما ببخشد. این انتخاب به دلیل سطح صاف و غیر بازتابنده اش شناخته شده است که ظاهری ظریف و در عین حال تاثیرگذار ایجاد می کند. وقار پنهان مشکی مات می تواند مکمل سبک های مختلف طراحی، از معاصر تا صنعتی، باشد. این دستگیره علاوه بر جذابیت بصری از نظر کاربردی نیز مزایایی دارد. تمیز کردن و نگهداری از آن آسان است و نسبت به روکش‌های براق، لکه‌های اثر انگشت و آب را به خوبی پنهان می‌کند. این ویژگی، آن را به انتخابی محبوب برای مناطق پرتردد مانند آشپزخانه، که تمیزی در آن‌ها ضروری است، تبدیل می‌کند. همچنین، دستگیره مشکی مات بسیار بادوام است، بنابراین برای مدت طولانی زیبا به نظر می‌رسد. این تضاد جسورانه در برابر کابینت های سفید مطمئناً تأثیر ماندگاری خواهد گذاشت و زیبایی کلی فضای شما را ارتقا می بخشد. فرقی نمی‌کند دستگیره‌های ساده مشکی مات را انتخاب کنید یا دستگیره‌های براق، این انتخاب طراحی به طور قطع برجسته خواهد شد و نقطه کانونی شیک در خانه شما ایجاد می‌کند.

دستگیره کابینت با روکش مشکی مات

دستگیره کابینت نیکل یا برس نیکل

ساتین نیکل که گاهی اوقات با عنوان برس نیکل نیز شناخته می شود، به دلیل زیبایی و دوام فوق العاده، یکی از محبوب ترین گزینه های دیگر برای انتخاب است که هیچ گاه خارج از مد نیست و یک انتخاب همیشگی برای یراق آلات کابینت است که به طور کامل با هر نوع سبک تلفیق می شود؛ علاوه بر آن قابل انطباق میباشد و محبوبیت جهانی نیکل روی کابینت های سفید، فراتر از زیبایی شناسی در طراحی است.

دستگیره کابینت برنج برس خورده (مات)

برنج برس خورده یکی از محبوب ترین روکش ها در عرصه طراحی امروز است، روکش لوکس برنج برس خورده به ویژه بر روی کابینت های سفید آشپزخانه زیبا به نظر می رسد. تناژهای طلایی رنگ این دستگیره ها با کابینت های سفید به زیبایی ترکیب می شوند و دستگیره های برنج برس خورده ظاهری پیچیده و ارتقا یافته به کابینت های شما می بخشند، اما در عين حال مکمل فوق العاده ای نیز هستند. ترکیب رنگ سفید با طلا-برنج و برنج برس خورده، ترکیبی بسیار زیبا است.

دستگیره کابینت کروم

مناسب برای انواع طراحی میباشد و براق یک استاندارد قدیمی در روکش یراق آلات کابینت است. به دلیل تطبیق پذیری آن با هر سبک طراحی و هر رنگی، از این روکش بسیار استفاده می شود. کروم دقیقاً همان نوع روکشی است که می تواند در هر جایی به کار رود و به نظر برسد که در جای خود قرار گرفته است و به همین دلیل این روکش به خوبی با رنگ سفید هماهنگ می شود، به همین دلیل است که طراحان و سازندگان به طور یکسان از آن استفاده می کنند؛ علاوه بر آن براق کروم روی کابینت های سفید آشپزخانه روکشی درخشان و بازتابنده بوده و کابینت های سفید آشپزخانه را به زیبایی تکمیل می کند.

دستگیره کابینت برنز عسلی

اگر عاشق و طرفردار حس و حال عتیقه هستید این بهترین انتخاب است، سوزان ساتر از Susan Sutter Interiors می گوید: “ما عاشق گرمای استفاده از ذستگیره برنز عسلی با کابینت های سفید هستیم، به خصوص با کابینت های سنگی طبیعی. تضاد فلز گرم با کابینت های سفید سردتر، نسبت به زمانی که با سخت افزار با روکش کروم سردتر ترکیب شود، حس قدیمی تری را القا می کند.”

دستگیره کابینت برنز عسلی

دستگیره مناسب کابینت ذکااستایلز

مجموعه ذکااستایلز طیف وسیعی از دستگیره‌های کابینت دست‌ساز را با توجه به نیاز روز در طراحی های ظریف و خاص ارائه می‌دهد که می‌تواند زیبایی و کارایی آشپزخانه شما را ارتقا دهد.

دستگیره های مناسب ذکااستایلز

ویژگی های دستگیره های ذکااستایلز

  • رنگ: ذکااستایلز دستگیره‌هایی را در رنگ‌های مختلفی ارائه می‌دهد که این رنگ‌ها به خوبی با رنگ سفید کابینت‌ها تضاد دارند و ظاهری چشمگیر ایجاد می‌کنند.
  • سبک: دستگیره‌ها در سبک‌های مختلف از جمله مدرن و مینیمال ارائه می‌شوند و می‌توانید دستگیره‌ای را انتخاب کنید که با سبک کلی آشپزخانه شما مطابقت داشته باشد.
  • متریال: برای ساخت دستگیره‌ها در مجموعه ذکااستایلز از مواد مختلف از جمله آلیاژ های آلومینیوم استفاده میشود که هر ماده ظاهر و احساسی منحصر به فرد به دستگیره می‌دهد.
  • کیفیت: دستگیره‌های ذکااستایلز از مواد باکیفیت ساخته شده‌اند و برای دوام و ماندگاری طولانی در برابر استفاده روزمره طراحی شده‌اند.

دستگیره های ذکااستایلز دستگیره های ذکااستایلز دستگیره های ذکااستایلز

آشپزخانه با کابینت‌های سفید، ظاهری تمیز، مدرن و شیک دارد و می‌تواند با طیف گسترده‌ای از سبک‌ها و رنگ‌ها ترکیب شود. با این حال، انتخاب دستگیره مناسب برای کابینت‌های سفید می‌تواند چالش‌برانگیز باشد. دستگیره‌ها باید نه تنها زیبا و شیک باشند، بلکه باید با کابینت‌ها نیز تناسب داشته باشند و ظاهری منسجم ایجاد کنند. دستگیره‌های دست‌ساز ذکااستایلز انتخابی ایده‌آل برای کابینت‌های سفید هستند که به شما امکان می‌دهد دستگیره‌ای را پیدا کنید که به طور استانداردی با دکوراسیون آشپزخانه شما مطابقت داشته باشد.

سخن پایانی

هنگام انتخاب دستگیره برای کابینت های سفید آشپزخانه، توجه دقیق به سبک و رنگ آن ها بسیار مهم است. در این انتخاب، هم باید به نمای درهای کابینت و هم به طراحی کلی فضای داخلی منزل توجه کرد. هماهنگی دستگیره ها با سایر عناصر آشپزخانه و ایجاد یک کل منسجم، اهمیت زیادی دارد. فرقی نمی کند دستگیره های کلاسیک را انتخاب کنید یا مدرن، مهم این است که علاوه بر زیبایی و تکمیل نمای کابینت های سفید، کارایی لازم را داشته باشند و به کل فضا، ظرافت و شخصیت ببخشند. بنابراین، ارزش دارد برای انتخاب مناسب وقت بگذارید تا دستگیره ها نه تنها از نظر زیبایی ظاهری، مکمل مناسبی برای نمای سفید کابینت باشند، بلکه هر روز برای شما لذت بخش باشند.

 

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

سبد خرید