معرفی Newforma Konekt

Newforma Konekt

همیشه فرایند مدیریت ساخت و ساز چالش های مهمی را برای بهره وری پروژه ایجاد میکند، پردازش ارسال و درخواست اطلاعات برای اکثر تیم های پروژه کار سختی میباشد که در پروژه های بزرگتر این فرایند بسیار سخت تر میباشد.

چالش‌های مدیریت بهینه قرارداد بسیار است. پردازش ارسال و RFI در سیستم های چند شرکتی به جای یک سیستم جامع و خودکار حرکت میکند، بنابراین انتقال فایل نیازمند مداخله انسانی برای آپلود دانلود و وارد کردن مجدد اطلاعات در سراسر سیستم است و مداخله انسان متأسفانه مستعد خطاهای انسانی است. در نتیجه، اطلاعات می تواند ناقص، نادرست یا حاوی خطاهایی باشد که اعتماد بین طرفین را از بین می برد.  AEC با سرعت بسیار زیادی در حال حرکت است و بسیاری از معماران را ملزم میکند تا RFI ها را با سرعت بسیار زیادی انجام بدهند و این مهم همیشه بود که در ساخت و ساز مهم همیشه زمان است.

خودکارسازی RFI

استفاده از پلتفرم‌های مدیریت پروژه ساخت‌وساز مانند Newforma Konekt به تیم‌های پروژه کمک می‌کند فرآیند مدیریت قرارداد خود را خودکار کنند و خطای انسانی و زمان بررسی را به‌طور چشمگیری کاهش دهد و اتوماسیون و بهینه سازی کنترل اسناد کمک بزرگی به صنعت معماری، مهندسی، ساخت و ساز و بهره برداری (AECO) به طور کلی بوده است و به شرکت ها کمک می کند.

 • کار اداری دستی بارگذاری و دانلود فایل ها را کاهش دهید
 • در طول چرخه بازبینی تعداد ایمیل ها را کاهش دهید
 • نمایش شفافیت در جریان کار
 • موارد با اولویت بالا، اقلام سررسید و معوقه را پیگیری کنید

Newforma Konekt به معماران این امکان را می دهد که ایمیل ها را مستقیماً از Microsoft Outlook به عنوان  RFI ارسال کنند و می‌توان اطلاعات را مستقیماً از ایمیل، از جمله پیوست‌ها، دریافت کرد و ارسال RFI را به‌طور خودکار در رکورد پروژه پر کرد، همچنین ورودی‌های داده‌های تکراری را حذف کند و شرکت‌ها را از کارهای دستی زمان‌بر ثبت آن‌ها به صورت جداگانه نجات دهد.

سپس معمار می‌تواند اطلاعات را به تیم بازبینی ارسال کند و اعلان‌های ایمیلی از طریق Newforma Konekt برای بازبین‌ها با پیوندی به ارسال‌کننده یا RFI ارسال شود.

سپس تیم‌های بررسی می‌توانند به سرعت به پیوست‌ها دسترسی پیدا کنند و مستقیماً روی پلتفرم پاسخ/بررسی کنند و اطلاعات را در داخل خود نگه دارند، اگر سردرگمی یا نیاز به بازخوانی مجدد این RFIها یا موارد ارسالی وجود داشته باشد، این پلتفرم به کاربران امکان می دهد گردش کار و تاریخچه هر ارسال یا RFI را مشاهده کنند و به لطف عملکردهای جستجو و فیلتر انبوه تیم ها را از دردسر جستجوی دستی نجات دهد

Newforma Konekt در عمل

Michael Petrovick Architects PLLC، یک شرکت معماری مستقر در آمزبری، ماساچوست، به طور ماهرانه چندین پروژه را به طور همزمان مدیریت می کند و شهرت فوق العاده ای را در سراسر نیوانگلند به دست می آورد آنها نیز به دنبال بهینه سازی مدیریت قرارداد خود بودند که آنها شروع به استفاده از Newforma Konekt کردند و تغییر یکپارچه را در فرآیند بایگانی اسناد خود تجربه کردند و آن را در عرض چند روز ساده سازی کردند

با متمرکز کردن دسترسی به اطلاعات در یک مرکز واحد، آنها با صفحات گسترده دست و پا گیر و اسناد به هم ریخته خداحافظی میکنند و در نتیجه ساعات قابل پرداخت کاهش مییابد و این کاهش قابل توجه در زمان گردش کار به شرکت اجازه میدهد تا منابع بیشتری را به پروژه‌های اضافی اختصاص دهد و فرصت‌های درآمدی جدید را باز کند.

 

2 دیدگاه در “معرفی Newforma Konekt

 1. هادی گفت:

  لطفا بیشتر در مورد این نرم افزار توضیح بدید
  هیچ رفرنس فارسی در موردش وجود نداره

  1. reza solatipour گفت:

   درود
   بله حتما تعداد زیادی مقاله در موردش قرار خواهیم داد

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

سبد خرید