چرا کاشی و سرامیک دست ساز ؟

چرا کاشی و سرامیک دست ساز ؟

انتخاب کاشی و سرامیک دست ساز یکی از مورد علاقه ترین گزینه های افراد در طراحی دکوراسیون جامعه امروزی میباشد، این نوع محصولات دست ساز به دلیل اینکه شامل الگو، ساختار و طرح منحصر به فرد خود هستند زیبایی دو چندانی دارند و همین ساختار در فرایند تولیدشان باعث تمایز آن ها از دیگر محصولات کاشی و سرامیک میشود. بازگشت هویت به بناهای ایرانی دغدغه هر هنرمد و معماری بوده است. کاشی و سرامیک دست ساز مجموعه ذکااستایلز نیز دارای هویت ویژه ای هستند که هرکدام جداگانه با الگوی خاص و متمایزی تولید و عرضه میشود.

خرید کاشی و سرامیک دست ساز

دلایل انتخاب کاشی و سرامیک دست ساز

سفارشی برای شما 

مهم ترین دلیل انتخاب کاشی و سرامیک دست ساز این است که بر اساس سلیقه شخصی خود از جمله رنگ و طرح دلخواه و بر اساس طراحی دکوراسیون محیطی که میخواهید، میتوانید کاشی و سرامیک مد نظر خود را سفارش دهید تا با ساختاری متناسب با علایقتان تولید و به دست شما برسد. کاشی و سرامیک های ذکااستایلز به مواردی که داخل وب سایت مشاهده می‌کنید محدود نمی‌شوند و قابل سفارش در طیف گسترده ای از رنگ، مدل و سایز می‌باشد.

خاص بودن کاشی های دست ساز 

دلیل خاص و متفاوت بودن کاشی های دست ساز هنر، خلاقیت و موادی  است که در ساخت آن بکار میرود. زمین تا آسمان فرق بین کاشی های دست ساز با کاشی و سرامیک ماشینی بوده که همین امر باعث مقاومت بهتر، رنگ آمیزی های خاص و طرح متفاوت میباشد؛ عدم تشابه بین آن ها از مهم ترین المان ها بوده.

متناسب با اقلیم و هویت ایرانی

هر آثار هنری که با هویت ایرانی ترکیب شود ارزش بالایی دارد. میتوان علاوه بر سبک مدرن طراحی کاشی و سرامیک دست ساز را به فرهنگ ایرانی و اصالت هر اقلیم برگرداند.

کمک به معماری منحصر به فرد 

کاشی و سرامیک های دست ساز دارای طیف وسیعی از طرح، رنگ و ساختار متفاوت میباشد که جلوه و بافت خاصی به فضای مورد استفاده میدهد. چیزی که یک اثر هنری را ارزشمند میکند عدم تشابه طرح  آن حتی توسط خود هنرمند است.

فرایند تولید 

تولید کاشی و سرامیک های دست ساز پروسه زمان بری دارند و آن هم به دلیل این است که تمامی مواد اولیه توسط خود فرد با دقت بالا و ظریف کاری بسیار تولید، شکل دهی، خشت کاری و پخت میشود.

ویژگی های کاشی و سرامیک دست ساز

  • نگهداری آسان
  • مقرون به صرفه
  • استحکام بالا
  • غنی شده با هنر ایرانی
  • ساختار و الگوی خاص
  • تنوع بالا

 کاشی و سرامیک دست ساز

 کاشی و سرامیک دست ساز

 

کلام پایانی 

با توجه به دلایلی که در مقاله به آن اشاره کردیم انتخاب کاشی و سرامیک های دست ساز تنوع بالایی دارند و جلوه ای منحصر به فرد به فضای داخلی میبخشد. مجموعه ذکااستایلز طیف گسترده ای از محصولات دست ساز کاشی و سرامیک را با بالاترین کیفیت و بهترین متریال در اختیار شما قرار میدهد.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

سبد خرید