استودیو معماری زمان | طراحی و بازسازی دکوراسیون داخلی

استودیو زمان

استودیو معماری زمان،توسط فریناز زمان (معمار و طراح داخلی،فارغ التحصیل کارشناسی ارشد از دانشگاه تهران) و محمد پور علی (معمار و مجری،فارغ التحصیل کارشناسی ارشد از دانشگاه تهران) تاسیس و با گردهم آوردن گروهی از معماران حرفه ای و خلاق فعالیت خود را به طور رسمی در سال 1394 در تهران آغاز کرد. استودیو معماری زمان،در بخش های معماری،معماری داخلی،طراحی مبلمان،نما و معماری منظر فعالیت دارد و همچنین عمده فعالیت این گروه در زمینه معماری داخلی،به صورت طراحی و اجرای صفر تا صد پروژه می باشد.حوزه فعالیت این مجموعه در تهران،ترکیه،امارات و حوزه خلیج فارس است.ماموریت و هدف ما، تکیه بر دانش و تخصص،به منظور بهبود کیفیت و عملکرد فضا در طراحی،ساخت و اجرا با توجه به سبک زندگی کاربران است ، که نتیجه این عمل افزایش سطح رضایت فرد از زندگی در فضای طراحی شده است.

خدمات استودیو معماری زمان

  • بازسازی دکوراسیون داخلی
  • طراحی دکوراسیون داخلی
  • طراحی ویلا (شامل طراحی داخلی و طراحی فضای سبز)

آثار استودیو زمان

  • خانه مرزداران
  • خانه جردن

خانه مرزداران

خانه ای 95 متری در مرزداران تهران با سایت و نقشه ای بسیار پیچیده که با رفع نیاز نورپردازی و همچنین تغیراتی در سقف و کف این خانه به عنوان طراحی و بازسازی شروع شد و در نتیجه همه المان ها بسیار هنرمندانه و مطابق سلیقه مشتری در غیر قابل پیش بینی ترین حالت خود به اتمام رسید.

نمایی از قبل پروژه 

نمایی از بعد پروژه 

خانه جردن 

استودیو زمان با بررسی دقیق نیازها و خواسته‌های ساکنین، اقدام به طراحی و اجرای بازسازی و دکوراسیون داخلی این آپارتمان 160 متری در خیابان جردن نموده است. در این پروژه، توجه ویژه‌ای به رفع نواقص و مشکلات بازسازی قبلی و همچنین ایجاد فضایی مطابق با سلیقه و نیازهای ساکنین شده است. استفاده از متریال‌های باکیفیت و بادوام، توجه به جزئیات و ظرافت‌ها، و همچنین نورپردازی مناسب از جمله عواملی هستند که به ارتقای کیفیت و زیبایی این آپارتمان کمک کرده‌اند.

نمایی از قبل پروژه 

نمایی از بعد پروژه 

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

سبد خرید